In. Fb. Tw. Li.

PCME - Public Communications Marketing Events

/ Genel / 47. Pantene Altın Kelebek’te de Biz Vardık

47. Pantene Altın Kelebek’te de Biz Vardık

Altın Kelebek Ödülleri, Hürriyet Kelebek tarafından 1972’den bu yana Türkiye’de dağıtılan müzik ve televizyon ödülleri. Ödüllerin verileceği kişilerin Hürriyet ve Kelebek eki okurlarının oylarıyla seçilen bu ödül töreninde gerçekleştirilen organizasyon sürecine de bir o kadar önem veriliyor. Özellikle ödül sahnesinin dizaynı, tasarımı ve ödül sıralarındaki ışık şovlarıyla süsleneceği hali törene farklı bir hava da katıyor.

Bu kapsamda Public olarak hem 46. Pantene Altın Kelebek hem de 47. Pantene Altın Kelebek Ödül töreninin sahne tasarımı, dizaynı ve uygulamasını yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Türkiye’de düzenlenen en eski ve en prestijli ödül törenlerinden bir tanesi olan Altın Kelebek’in Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile Zorlu PSM’de düzenlendi Güçlü ve ihtişamlı bir sahne yapısının organize edildiği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şikel sundu.

Public olarak hem 46. Pantene Altın Kelebek hem de 47. Pantene Altın Kelebek Ödül töreninin sahne tasarımı, dizaynı ve uygulamasını yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz.