In. Fb. Tw. Li.

PCME - Public Communications Marketing Events

/ Genel / Hoş Geldin Bitexen

Hoş Geldin Bitexen

Public olarak son dönemlerde heyecan bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Türkiye’de hizmet veren ve en büyük bir kripto varlık alım satım markalarından bir tanesi olan Bitexen’in Klein Entertainment sponsorluğu kapsamındaki tüm operasyonları yönetecek olmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz.

Bu kapsamda Türkiye’nin en büyük eğlence markası olan Klein Entertainment’ın Sommer Klein, Klein Garten, Klein Phönix ve Klein Klen Harbiye mekanlarındaki sponsorluk süreçlerinin yanında bu mekanlarda kurulacak olan ExenPay sistemlerininde süreç yönetimini üstlendik. Uzman ekibimizle Bitexen markasının tüketici iletişiminde önemli bir yer tutacak olan bu projede bizimle birlikte olmasının mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bitexen Hakkında

Bitexen Teknoloji A.Ş, bilinen ismiyle Bitexen, Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük üçüncü, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir. CEO’su Yahya Tuğyan Erdem, Yönetim Kurulu Başkanı ise Kemal Cenk Erdem’dir. Bitexen kullanıcıları, Türk lirası ile 120’den fazla kripto para alıp satabilmektedir.

Bu yıl güçlü ve büyük hedefleri olan Bitexen markasının daha da ileriye gitmesi yolunda sağlayacağımız katkı için heyecanlıyız. HOŞ GELDİN BITEXEN!