In. Fb. Tw. Li.

PCME - Public Communications Marketing Events

/ Genel / Prodüksiyona Bekleriz

Prodüksiyona Bekleriz

Public olarak büyüyen ekibimizin yanında iş kollarımızı da genişletmenin heyecanı içerisindeyiz. Bu kapsamda bünyemizde oluşturduğumuz ve alanında iyi isimler ile bir araya geldiğimiz bir prodüksiyon birimi kurduğumuzu da bildirmek isteriz. Tamamen kendi bünyemizde bulunan prodüksiyon ekibimizin yanında yaratıcı ekibimizle de talep edilen amaca yönelik  özel konsept ve içerik çalışmaları da hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri kapsamında; Çok Kameralı Reji Hizmetleri, Müzik Video & Klip Prodüksiyon Hizmetleri, Etkinlik Prodüksiyonu, Reklam ve Tanıtım Film Prodüksiyonu, Post Prodüksiyon Hizmetleri, Eğitim Film Çekimleri, Seminer-Konferans-Toplantı Çekimleri, Fotoğraf Çekimleri, Animasyon Tanıtım Filmleri ve Videografik Film Prodüksiyonlarıyla artık sizlere hizmet veriyoruz.

Bu çalışmaları mevcut işler içerisinde bütünleşik bir şekilde alabileceğiniz gibi ayrı bir iş kolu olarak da talep edebiliyor olacaksınız. Yeni ve güzel gelişmelerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. 🙂